Za nami 3. urodziny VIVO! Krosno. Pomimo niesprzyjającej sytuacji związanej z Covid-19, atrakcje które na tę okazję przygotowało Centrum Handlowe cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.
Wśród urodzinowych aktywności znalazły się m.in.: kreatywne konkursy online, 2. bieg na orientację "Biegam z VIVO!", spotkanie z wyjątkowymi podróżnikami - twórcami projektu "Dookoła świata polskim fiatem 125p".

3. urodziny VIVO! Krosno

Podczas 3. urodzin VIVO! Krosno ogłosiło także swoich stylowych ambasadorów. Pojawią się oni w kampanii reklamowej, która będzie promować Centrum Handlowe oraz wyjątkowe miejsca w regionie.

3. urodziny VIVO! Krosno

Tradycyjnie już w ramach urodzin odbył się także konkurs zakupowy. Tym razem do wygrania były: skuter, 55-calowy telewizor, wartościowe zestawy biżuterii, laptop, deskorolka elektryczna, rower stacjonarny oraz 250 rzeczowych nagród dziennych.

3. urodziny VIVO! Krosno

Łączna pula nagród w konkursie przekroczyła 25 tys. zł. W sumie nagrody we wszystkich konkursach odebrało ponad 200 osób.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.