Determinacja zawodników z Korczyny została nagrodzona w doliczonym czasie gry. Bramkę na wagę jednego punktu zaliczył Adrian Piękoś.
Cosmos Nowotaniec przyjechał w niedzielne popołudnie do Korczyny jako wicelider krośnieńskiej klasy okręgowej. Kotwica traciła do Cosmosu 14 punktów. W pierwszej połowie na boisku działo się niewiele. Drużyny walczyły na grzęskiej murawie, ale sytuacji, które „pachniałyby” bramką było niewiele. Widział to zapewne trener Pastuszak i już w przewie zdecydował się na trzy zmiany. Roszady przyniosły efekt już dwie minut po przewie, kiedy to piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym wpakował Silva Pedro Aloisio. W końcówce meczu Kotwica prowadzona przez Jana Domarskiego, postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła zdecydowanie do przodu. Upór Kotwicy przyniósł efekt już w doliczonym czasie gry. Po długim wrzucie z autu bramkę na wagę jednego punktu zdobył Adrian Piękoś.

Kotwica Korczyna - Cosmos Nowotaniec 1:1 (0:0)
0:1 Silva Pedro Aloisio (47 min.), 1:1 Adrian Piękoś (90+3 min.)

KOTWICA: Dariusz Nowak - Paweł Urbanek, Tomasz Janusz, Patryk Fryc, Adrian Piękoś, Dawid Florian, Dawid Surmacz, Dawid Cieplik (80. Jakub Dziadura), Seweryn Kędzior (75. Tomasz Kolasiński), Grzegorz Puk, Dawid Zych. Koordynator: Jan Domarski.

COSMOS: Rafał Michura - Bartosz Gołda, Piotr Gomułka, Arsen Hrosu, Jakub Wyciskiewicz (46. Spaliński Piotr), Piotr Laskowski (75. Hubert Pieszczoch), Michał Śmietana, Jose David Tobon Velez (46. Dmitrii Lukhanin), Marrison Perea Espana (46. Maksim Maslov), Silva Pedro Aloisio (75. Mariusz Bok), Mateusz Szałankiewicz. Trener: Grzegorz Pastuszak.

Sędziowali: Krzysztof Kosiek oraz Wojciech Kolbusz i Bartosz Bąk. Żółte kartki: Florian, Zych, Piękoś - Śmietana, Pieszczoch, Gomułka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego meczu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.