Emocje w Sieniawie. Była twarda i nieustępliwa walka, żółte i czerwona kartka, a 3 bramki dla gospodarzy zdobył Mateusz Zajączkowski.
Przed sobotnio-niedzielną kolejką rozgrywek o mistrzostwo krośnieńskiej klasy okręgowej Wisłok wyprzedzał Orła o 3 punkty. Po meczu w Sieniawie i zwycięstwie gospodarzy różnica wzrosła do 6 punktów. Jednak to goście jako pierwsi cieszyli ze zdobytej bramki. Patryk Tłuściak pokonał strzałem z daleka pod poprzeczkę wysuniętego zbyt do przodu Kamila Żaka. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć wynik w 25 minucie, ale jego strzał minimalnie chybił bramkę gospodarzy. Wisłok doprowadził do wyrównania 5 minut przed przerwą. Składną akcję wykończył celnym strzałem Karol Moszczyński. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym piłkę skierował do bramki Fabiana Sajdaka Mateusz Zajączkowski.

10 minut po wznowieniu gry goście mogli doprowadzić do wyrównania, ale strzał Tłuściaka po raz kolejny minął bramkę strzeżoną przez Żaka. Od 58 minuty zespół z Faliszówki grał w osłabieniu. Za ostre wejście w nogę Bartosza Miklaszewskiego czerwoną kartkę ujrzał Przemysław Wrona. Osiem minut później goście strzelili trzecią bramkę. Prawą stroną urwał się Zajączkowski i strzałem w krótki róg pokonał po raz drugi Sajdaka. Goście nie zrazili się jednak po utracie bramki. Po jednej z akcji rzut karny za faul na Paluchu, na kontaktową bramkę zamienił Tłuściak. Orzeł nie zdążył już doprowadzić do wyrównania, za to w odpowiedzi Wisłok strzelił czwartą bramkę. Jej autorem był ponownie Zajączkowski.

Przemysław Wrona otrzymuje czerwoną kartkę

Wisłok Sieniawa – Orzeł Faliszówka 4:2 (2:1)
0:1 Patryk Tłuściak (19 min.), 1:1 Karol Moszczyński (40 min.), 2:1 Mateusz Zajączkowski (43 min.), 3:1 Mateusz Zajączkowski (66 min.), 3:2 Patryk Tłuściak (88 min. - karny), 4:2 Mateusz Zajączkowski (90 min.).

Wisłok: Kamil Żak - Paweł Wityński, Daniel Jucha, Ireneusz Wacławski, Rafał Madej, Bartosz Miklaszewski (82. Mateusz Walus), Nazar Partuta (70. Dominik Libowicz), Mateusz Oleniacz, Karol Moszczyński, Mateusz Zajączkowski, Mateusz Krakoś.

Orzeł: Fabian Sajdak - Wojciech Buczyński, Wojciech Majka, Paweł Dziedzic, Kamil Szala, Kamil Paluch, Marek Majkut, Konrad Gromek (75. Gabriel Szymbara), Patryk Tłuściak, Przemysław Wrona, Bartosz Szymbara.

Sędziowali: Jakub Stodolak oraz Artur Szelc i Patryk Urbaś. Żółte kartki: Wityński, Zajączkowski – Sajdak, Paluch. Czerwona kartka: Wrona (58 min. - faul).