29 października ukazał się pierwszy numer bezpłatnego dwutygodnika miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego "terazKrosno.pl EXTRA!”.

Bezpłatna gazeta

Co dwa tygodnie na łamach bezpłatnego dwutygodnika prezentowane są informacje o ważnych wydarzeniach w Krośnie i powiecie krośnieńskim, ważnych dla mieszkańców miasta oraz gmin wchodzących w skład naszego powiatu: Chorkówki, Dukli, Iwonicza-Zdroju, Jaślisk, Jedlicza, Korczyny, Krościenka Wyżnego, Miejsca Piastowego, Rymanowa i Wojaszówki.

Nie zabraknie w niej informacji bieżących, policyjnych, kulturalnych i sportowych. Prezentujemy między innymi inicjatywy mieszkańców powiatu, sylwetki ciekawych ludzi, a także relacje z wydarzeń. Oprócz tekstów znajdą się informacje i przydatne adresy.

Dzięki współpracy z portalem internetowym, część informacji jest zamieszczana zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej w dwutygodniku.

Dystrybucja

Bezpłatną gazetę w nakładzie aż 10 tys. egzemplarzy można znaleźć co dwa tygodnie w czwartki w blisko 50 punktach na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego (LISTA PUNKTÓW), głównie w placówkach handlowych. Gazeta jest bezpłatna, co oznacza, że cały nakład trafia do czytelników, nie ma zwrotów.

Reklama

Poza treściami redakcyjnymi gazeta zajmuje się publikowaniem reklam i ogłoszeń.

Dzięki ścisłej współpracy z portalem internetowym gazeta jest nowoczesnym środkiem masowego przekazu docierającego do wszystkich grup wiekowych. Współpraca umożliwia zaoferowanie firmom najkorzystniejszych cen reklam i zapewnia dotarcie z informacją o produktach lub usługach do mieszkańców miasta i powiatu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych i firm zostało stworzone rozwiązanie umożliwiające publikację na łamach gazety ogłoszeń drobnych.


Za pośrednictwem portalu codziennie dostarczamy informacje z regionu. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnej społeczności. Skorzystaj z naszej oferty.

Reklama w portalu i gazecie: POBIERZ

PROMOCJA

Dodaj ogłoszenie drobne w gazecie: OGŁOSZENIA DROBNE
Do końca listopada ogłoszenia 50% taniej

Nasza gazeta w Twoim sklepie/biurze, napisz: biuro@kromedia.pl