O kolejne 3 punkty wzbogaciła się Iwonka Iwonicz. Tym razem w meczu o mistrzostwo klasy A-2 w okręgu krośnieńskim z kwitkiem odprawiła zespół z Wesołej, gm. Nozdrzec.
Piąte z rządu zwycięstwo zanotowała drużyna z Iwonicza. Znaczną przewagę w pierwszej połowie zawodnicy Iwonki udokumentowali zaledwie dwoma bramkami. Ich autorem był Jakub Zima. W pierwszym przypadku trafił do bramki w zamieszaniu podbramkowym, a w drugim wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego za faul na Marcinie Kenarze. Goście niespodziewanie zdobyli kontaktową bramkę w ostatniej minucie pierwszej połowy. Wojciech Dyrak odebrał piłkę stoperowi Iwonki, pobiegł w kierunku bramki i strzałem po ziemi pokonał Grzegorza Kielara.

Po przerwie gra toczyła się w wolniejszym tempie niż w pierwszych 45 minutach. Gospodarze mogli podwyższyć wynik, ale nie udało się to między innymi dwukrotnie Kenarowi. Wynik spotkania ustalił 4 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ponowie Zima. Tym razem wykorzystał rzut wolny podyktowany za zagranie piłki ręką poza polem karnym przez bramkarza z Wesołej.

Iwonka Iwonicz - LKS Wesoła 3:1 (2:1)
1:0 Jakub Zima (22 min.), 2:0 Jakub Zima (29 min. - karny), 2:1 Wojciech Dyrak (45 min.), 3:1 Jakub Zima (86 min.)

Iwonka: Grzegorz Kielar - Oskar Bączek, Konrad Bołd, Jan Szajna, Tymoteusz Kochanik, Marcin Nycz, Łukasz Rajchel, Bartłomiej Rogowski (88. Artur Szajna), Piotr Wołczański (81. Bartłomiej Zarzycki), Marcin Kenar, Jakub Zima.

Wesoła: Bartłomiej Karaś - Damian Łukasiewicz, Ireneusz Wnęk, Mariusz Drewniak, Kamil Kozdraś, Eryk Karnas, Dominik Laska, Kamil Osip, Piotr Wrona, Dawid Skiba, Wojciech Dyrak (46. Przemysław Draguła).

Sędziowali: Tomasz Wierdak oraz Wacław Lidwin i Dawid Kozubek. Żółte karki: Wnęk, Draguła, Karaś.