Zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Zielonce k. Warszawy
7 listopada odbyły się w Zielonce k. Warszawy Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate w kat. młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski Juniorów.

Krośnieński Klub Kyokushin Karate wrócił z medalami

Udział w nich wzięło 162 zawodników reprezentujących 70 klubów Kyokushin Karate. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało trzech zawodników oraz sensei Kryspin Paradysz. Wiktoria Bilska zdobyła dwa brązowe medale w kata i kumite. Korneliusz Paradysz uplasował się na najniższym stopni podium (kategoria kumite - 60 kg). Startująca, w barwach klubu, Oliwia Krupa, tym razem nie zdołała awansować do strefy medalowej.

Organizatorem mistrzostw był Klub Sportów Walki w Zielonce, prowadzony przez sensei Marcina Sieradzkiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Rafał Tomala.