Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie wdrożyła nowy pakiet e-usług, który bardzo dobrze sprawdza się w obecnym czasie. Z jakich usług można skorzystać?
Zdalne wypożyczenia i zwroty książek, internetowe zamawiania skanów i kserokopii, internetowa rezerwacja komputerów, usługa komunikacji z użytkownikami, zgłaszanie propozycji zakupowych z możliwością głosowania oraz zapis do Biblioteki z wykorzystaniem profilu zaufanego to oferta Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie na czas pandemii. Ponadto w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne” czytelnicy mogą zamawiać książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Usługa ta jest nieodpłatna, zwrot może nastąpić tą samą drogą na koszt czytelnika lub czytelnik może dokonać zwrotu osobiście.

- Naszym czytelnikom polecamy również aplikację mobilną „e-Biblioteki Pedagogiczne”, która umożliwia pełną obsługę konta bibliotecznego oraz wygodny dostęp do naszych e-usług. Nowatorskie usługi oferowane przez naszą bibliotekę są spersonalizowane i skierowane do konkretnego użytkownika – mówi Małgorzata Tajak z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.