Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim.
Wypadek wydarzył się około godz. 16:40 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim.

W zderzeniu osobowego seata ibiza i dostawczego peugeota boxera jednej z krośnieńskich firm ranne zostały dwie osoby. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa była całkowicie zablokowana. Przed godz. 18:00 wprowadzono ruch wahadłowy.

[AKTUALIZACJA]

Nie ma już utrudnień w miejscu wypadku.

[AKTUALIZACJA]

- W seacie była zakleszczona 42-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Kobieta była poważnie ranna i wymagała natychmiastowej pomocy. Została uwolniona przez strażaków przy użyciu specjalistycznych nożyc hydraulicznych. Dopiero wtedy do udzielania pomocy mógł przystąpić zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została przewieziona do szpitala, jej stan był poważny. Lżejsze obrażenia odniósł natomiast drugi uczestnik zdarzenia 30-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował dostawczym peugeotem. Policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Rzeszowa peugeot boxer zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo z seatem ibizą. Na skutek zderzenia seat znalazł się w rowie - informuje strzyżowska policja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.