W czwartek, 26 listopada, ukazał się trzeci numer bezpłatnego dwutygodnika "terazKrosno.pl Extra!". O czym można w nim przeczytać i gdzie dostać?
"terazKrosno.pl Extra!" to bezpłatny dwutygodnik miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Gazeta w nakładzie 10 tys. egzemplarzy dostępna jest w 80 punktach na terenie miasta Krosna i wszystkich gmin powiatu krośnieńskiego, głównie w placówkach handlowych [LISTA PUNKTÓW]. Trzeci numer jest również rozdawany dzisiaj (26 listopada) w sklepie Kaufland w Krośnie przy ul. Niepodległości.

Dwutygodnik powstaje przy współpracy z portalem internetowym terazKrosno.pl. Część informacji zamieszczana jest zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej.

W tym numerze można przeczytać między innym o sprawie zabójstwa sprzed kilku lat w Rymanowie-Zdroju. Za sprawą uwzględnionej przez Sąd Najwyższy kasacji, sprawa ponownie jest rozpatrywana przez Sąd Apelacyjny w Rzeszowie. Piszemy też o pożarze zabytkowego budynku dawnego dworu w Kobylanach oraz o walce z dzikimi wysypiskami śmieci w gminie Rymanów. Z kolei dla fanów piłki nożnej tabele końcowe rozgrywek młodzieżowych po rundzie jesiennej.

Poza treściami redakcyjnymi gazeta zajmuje się publikowaniem reklam i ogłoszeń drobnych. Współpraca umożliwia zaoferowanie firmom najkorzystniejszych cen reklam na lokalnym rynku i zapewnia dotarcie z informacją o produktach lub usługach do mieszkańców miasta i powiatu [OFERTA REKLAMOWA].

W tym numerze polecamy:
reklama


reklama