Złoty i brązowy medal zawodniczek UKS Skorpion Judo Krosno w kategorii +70kg podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Judo.
Na odbywających się Poznaniu w dniach 12-13 grudnia Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, zawodniczki UKS Skorpion Judo Krosno pod wodzą trenera Pawła Jurysia zdominowały podium w kategorii +70kg.

Mistrzostwo Polski wywalczyła Oliwia Ziewalicz, a jej klubowa koleżanka Zofia Eibin zdobyła brązowy medal.

Zawody zgromadziły 450 zawodników i zawodniczek. Osiągnięty wynik sprawił, że klub UKS SKORPION Judo Krosno w klasyfikacji medalowej zajął 7 miejsce na 133 kluby z całej Polski.