Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki.
Na ręce Andrzeja Jurczaka, dyrektora Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie trafiło 156 kart podarunkowych o łącznej wartości ponad 31 000 zł.
Karty podarunkowe od VIVO! Krosno to forma podziękowania centrum handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie w walkę z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 kart ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie centrum handlowego.

Pamiątkowe zdjęcie

- Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalnej postawy nie tylko ratowników medycznych, ale wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie. Chcieliśmy w symboliczny sposób podziękować im za opiekę, jaką otaczają swoich pacjentów, często niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie. Liczymy, że dzięki przekazanym przez nas upominkom w postaci Kart Podarunkowych medycy znajdą na terenie naszego obiektu wymarzone prezenty dla siebie i swoich najbliższych - powiedziała Izabela Malecha, dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno podczas przekazania świątecznych upominków.

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią. Centrum regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Do medyków walczących na pierwszej linii frontu trafiły już m.in. certyfikowane maseczki z filtrem ochronnym FFP2, maseczki wielokrotnego użytku, a także płyny do dezynfekcji rąk.

~były pacjent

19-12-2020 20:52 41 73

To bardzo szlachetny gest. W obecnym czasie pandemii to jak żołnierze na pierwszej linii ognia. Czapki z głów dla ratowników.
Chrońmy się jak najwięcej , nośmy maseczki dezynfekujmy ręce , to wszystko po to aby tych dzielnych ludzi z pogotowia nie narażać na niebezpieczeństwo.
Wiem co mówię.
Wszystkim pracownikom Pogotowia życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Odpowiedz

~podatnik

19-12-2020 20:32 38 75

Starosta zagrodzil Biedronke zeby nie robila konkurencji VIVO bo Biedronka nie dala zadnych prezentow a VIVO dalo
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.