Roksana Łobaza i Paweł Trybus znaleźli się w gronie 7092 najlepszych uczniów szkół średnich w Polsce i otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Roksana Łobaza i Paweł Trybus są uczniami Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. Obydwoje zostali stypendystami "Stypendium Prezesa Rady Ministrów" w roku szkolnym 2020/2021. Wcześniej otrzymali również „Stypendium Młodego Zawodowca”, które przyznaje prezydent miasta Krosna.

Roksana Łobaza jest uczennicą klasy II technikum 5-letniego, na kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Ma 16 lat i mieszka w Krośnie. Uwielbia rysować i słuchać muzyki. Fascynuje ją Azja Wschodnia. Roksana uzyskała w poprzednim roku szkolnym średnią ocen - 5,00.

Paweł Trybus kształci się na kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej i chodzi do klasy II 4-letniego technikum po gimnazjum. Paweł w styczniu kończy 18 lat. Mieszka w Chorkówce. Uwielbia projektować kalendarze, ulotki, interesuje się pożarnictwem. Od 2014 r. czynnie działa w OSP. Średnia ocen uzyskana przez Pawła to 5,25.
Ze względów epidemicznych w tym roku nie było uroczystego rozdania świadectw przez władze województwa podkarpackiego. Skromną uroczystość zorganizowana została w szkole. Dyplomy wraz z gratulacjami uczniowie otrzymali z rąk dyrektora ZSKU w Krośnie Bożeny Cząstki i zastępcy dyrektora Marcina Bednarza.