Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki i ludzi dobrej woli do aktywnego włączenia się w charytatywną akcję zbierania plastikowych nakrętek dla 11-sto letniego Sebastiana.
Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną w całości przekazane na subkonto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" na dalsze jego leczenie.

Ty też możesz pomóc Sebastianowi! To nic nie kosztuje!

Sebastian ma 11 lat, urodził się z zespołem wad wrodzonych. Jest niesłyszący, ma wszczepiony implant ślimakowy, nie mówi i nie wykonuje czynności samoobsługowych, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych, ma wadę wzroku. Wymaga długotrwałej i systematycznej rehabilitacji ruchowej i słuchowej, leczenia w specjalistycznych klinikach. Obecnie jest po jedenastu operacjach i potrzebuje pomocy w dalszym leczeniu.

Prosimy o pomoc w uzbieraniu 4 ton plastikowych nakrętek.

Aby włączyć się do naszej akcji wystarczy:
1. Odkręcić i zbierać czyste, plastikowe nakrętki z wszelkiego rodzaju butelek i pojemników z artykułów spożywczych lub kosmetycznych,
2. Przynieść zebrane nakrętki na mecze krośnieńskich drużyn siatkówki,
3. Wrzucić je do specjalnie oznakowanego pojemnika.

W przypadku konieczności odbioru większej ilości nakrętek prosimy zainteresowanych o kontakt z Marcinem Niepokojem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.