Dwie osoby zostały poszkodowane po zderzeniu trzech samochodów na rondzie u zbiegu ulic Hallera, Sikorskiego i Wieniawskiego.
Do wypadku doszło około godziny 21:30 w sobotę (6 lutego) na rondzie u zbiegu ulic Hallera, Sikorskiego i Wieniawskiego.

wypadek na Sikorskiego


[AKTUALIZACJA]


W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby - kierująca bmw i kierujący volkswagenem, które zostały przetransportowane do szpitala.

Wypadek na rondzie w Krośnie

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ulica Sikorskiego tuż za rondem w kierunku Łężan jest całkowicie zablokowana.Wstępnie wiadomo, że volkswagen poruszał się od ulicy Wojska Polskiego w kierunku Łężan. Bmw wjeżdżało na rondo od ulicy Hallera. Doszło do czołowo - bocznego zderzenia tych pojazdów w wyniku, którego volkswagen uderzył jeszcze w mazdę oczekującą na wjazd na rondo od ulicy Sikorskiego.

~stonka

08-02-2021 12:29 7 32

Jedzie sobie dzisiaj "stonka" do pracy jak co dzień. Dojeżdża do wspomnianego ronda, patrzy w lewo - wolne. Patrzy w prawo a tu jak nie śmignie jakieś widmo od strony Wojska Polskiego. Hmmm... myśli "stonka". Jak by inaczej - RK. Jedzie dalej "stonka", dojeżdża pod Merkury a tu mu wyjeżdża z bocznej przed maskę na oblodzonej drodze następne widmo. A jakże - RK.
Odpowiedz

~Ja

08-02-2021 10:26 9 42

Rondo ma "usprawnić" a nie spowolnić ruch ,może nim być nawet kropka namalowana na jezdni po to aby "duży" zestaw mógł sprawnie przejechać nie niszcząc go. 90% RK nie ma pojęcia jak wjechać na rondo stojąc i czekając na "wolne" z lewej.A ta "stonka" z prowincji to utrzymuje to " miasteczko" przy życiu wydając tu pieniądze.
Odpowiedz

~ja

08-02-2021 09:16 10 44

Znasz się chociaż trochę na znakach drogowych??? Z każdej strony ronda masz ustąp pierwszeństwa na RONDZIE - nie ma ustąp pierwszeństwa dojeżdżającym z lewej strony ronda!!!!! Pierwszeństwo ma ten, który jest już na rondzie!!
Odpowiedz

~policmajster

07-02-2021 12:46 12 40

przyjeżdża stonka z prowincji patrzą a tu jakieś ronda co to jest myślą jedzie jedna z drugą ślamazarnie i efekty widać jakby ruszyła z kopyta to by do tego nie doszło i po to własnie są ronda aby sprawnie i szybko jezdzic niestety nie dla wszystkich samochody szczególnie BMW a i ronda tez obce może i kierowca wv jechał ciut za szybko ale to nie upowaznia ignorantów do wymuszenia pierwszenstwa
Odpowiedz

~spacerowicz

07-02-2021 12:11 10 44

Jedno z tych miejsc gdzie policja powinna znaleźć sobie wygodny kącik i łapać nadzwyczajnych miłośników prędkości. Niemalże codziennie przechodzę obok tego rondka wychodząc z psem i dość systematycznie się zdarza, że ktoś przejeżdża przez rondo tak, jakby go nie było- oczywiście z prędkością ponad limit i naprawdę niepotrzebny jest radar żeby to stwierdzić.
Odpowiedz

~sedzia dred

07-02-2021 09:55 7 41

wyscig szczurów własnie się roapoczął
Odpowiedz

~Krośnianin

07-02-2021 08:41 10 40

To rondo nie spełnia jednej z ról, jakie powinno spełniać rondo, a mianowicie spowolnienia ruchu. Na kierunku Wojska Polskiego - Łężany można "przemknąć" zupełnie nie zwalniając, co niektórzy skwapliwie wykorzystują. Centralna wysepka powinna być większa i wyższa, co wymusiłoby zwolnienie, a tym samym podniosło bezpieczeństwo.
Odpowiedz

~Rondo de Gaulle'a

07-02-2021 07:34 9 47

Róbcie dalej śmieszne ronda zwalniające. Później nie wiadomo kto już na nim jest, a kto wjeżdża, bo wszyscy jadą na kupie. Przód auta zjechał a tył jeszcze po drugiej stronie "ronda"..... To się do cyrku nadaje....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.