Czwórka judoków UKS 15 Krosno otrzymała powołanie do kadry narodowej Polski w judo na pierwsze półrocze 2021 roku.
Powołanie otrzymali: Maria Łętkowska (juniorka), Anna Bednarz (juniorka młodsza), Renata Nowak (juniorka młodsza), Filip Bęben (junior młodszy).

Zawodnicy UKS 15 Krosno pomimo trudnej sytuacji w kraju związanej z obostrzeniami i odwołanymi turniejami bardzo dobrze i mocno przepracowali cały rok na treningach, campach oraz przygotowując się indywidualnie, osiągnęli wysokie wyniki sportowe, które pozwoliły otrzymać im powołanie do Kadry Polski.Kadra narodowa Judo

Najważniejsze osiągnięcia czwórki judoków to wicemistrzostwo Polski juniorek w Trzebnicy Marii Łętkowskiej  kat. +78 kg; wicemistrzostwo Polski juniorek młodszych w Zamościu i 3 miejsce na Pucharze Europy w Szczyrku  Anny Bednarz w kat. 63 kg; 5 miejsce Renaty Nowak na Mistrzostwach Polski Młodziczek kat. 70 kg w Poznaniu; 3 miejsce Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Piasecznie Filipa Bębna w kat. 90 kg.


Anna Bednarz w dniach 18-30 stycznia 2021 r. wzięła udział w pierwszym zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w Zakopanem. Na drugim zgrupowaniu w ramach kadry narodowej 18-28 luty biorą udział Anna Bednarz i Filip Bęben, trenując pod okiem trenerów kadry narodowej judo juniorów młodszych.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.