Krośnieńscy policjanci rozpoczynają nowa kampanię edukacyjno-informacyjną "Wybierz życie na playliście". Na co chcą zwrócić uwagę?

Kampania "Wybierz życie na playliście" prowadzona przez Komendę Miejską Policji w Krośnie zwraca uwagę na coraz bardziej powszechny problem korzystania przez uczestników ruchu z urządzeń elektronicznych. Mogą one powodować chwilową dekoncentrację ich użytkowników i przyczynić się do zaistnienia tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.


Działania adresowane są zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, a przy ich realizacji wykorzystane zostaną różnorodne formy komunikacji. W promocję działań aktywnie włączył się Urząd Miasta Krosna, komunikacja miejska oraz placówki kulturalno-oświatowe regionu - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.


Funkcjonariusze planują organizację cyklu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęcia, w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej, realizowane będą w tradycyjnej formie lub też on-line.


Na potrzeby kampanii „Wybierz życie na playliście”, powstał spot profilaktyczny oraz autorski plakat. Krótki film jest wynikiem pracy krośnieńskich profilaktyków: st. asp. Marcina Krówki, asp. sztab. Agnieszki Surmacz oraz asp. Tomasza Czelnego.


~Palarz

26-02-2021 12:51 3 18

Byle dalej od napisu "policja". Byle dalej. Nie darmo nakupili sprzętu do rozganiania demonstracji i remontują komendę.
Odpowiedz

~Credo ut intellegam

25-02-2021 09:15 5 23

Po wypadku na ulicy Bohaterów Westerplatte, 1. porażka akcji Wybierz życie na playliście "

Odpowiedz

~Ricky jones

24-02-2021 22:35 3 27

Rada dla wszystkich: trzymajcie się z dala od mundurowych. To same kłopoty i problemy. Szczególnie w tym czasie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.