Za nami pierwsza edycja festiwalu "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi", finałowe rozgrywki odbyły się w krośnieńskiej „PROFBUD Arenie”. W turnieju tradycyjnie wzięły udział dzieci trenujące na co dzień w drużynach Beniaminek Soccer Schools w Krośnie i Oddziałach oraz dzieci z Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka.
W turnieju padło mnóstwo goli, było sporo radości, a na szyjach małych zawodników i zawodniczek zawisł kolejny medal, który w połączeniu z medalami z poprzednich festiwali utworzył "medal puzzle" - piękną oryginalną pamiątkę.

ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi

Łukasz Aszklar (koordynator Festiwalu): - Orlen Beniaminek Soccer Schools Liga okazała się strzałem w dziesiątkę. Naprawdę nie spodziewaliśmy się, aż takiego zainteresowania ze strony dzieci i rodziców. W każdej serii udział wzięło około 200 dzieci trenujących w drużynach Beniaminek Soccer Schools i Przedszkolach Piłkarskich Beniaminka. Idea festiwalu jest taka, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa, możliwość spotkania się z kolegami i koleżankami. Dzieci podnoszą swoje umiejętności piłkarskie bez presji wyniku, ponieważ nie prowadzimy żadnych statystyk, tabeli czy zestawień. Tu liczy się radość z gry i uśmiech dziecka. Dzięki sponsorom PKN ORLEN i Energa z Grupy Orlen oraz dzięki naszemu partnerowi Gminie Miejsce Piastowe udział we wszystkich festiwalach był darmowy. Zapraszamy wszystkie dzieci trenujące w drużynach Beniaminek Soccer Schools na II edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”, która rozpocznie się już w kwietniu, a te dzieci, które chciałyby wziąć udział w naszym festiwalu, a nie są jeszcze zapisane zachęcam do zapisów do Oddziałów Beniaminek Soccer Schools.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.