Zespół Szkół Iwoniczu rozpoczął realizację projektu "Z Iwonicza na europejski rynek pracy". Uczniowie odbędą praktyki w Grecji i we Włoszech.

Projekt realizowany będzie w ramach projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego". 60 uczniów oraz 6 nauczycieli będzie miało szansę odbycia praktyk zawodowych w Grecji i we Włoszech.Uczniowie realizować będą 80-godzinny program praktyk zawodowych, a także program edukacyjno-kulturowy. Pozwoli to na ich wszechstronny rozwój. Wyjazd zostanie poprzedzony szkoleniami przygotowawczymi. Do udziału w projekcie uczniowie zostaną wyłonieni w ramach procesu rekrutacji.Głównym celem projektu jest umożliwienie uczniom technikum udziału w praktykach zawodowych we włoskich i greckich przedsiębiorstwach, co posłuży ich zawodowemu i osobistemu rozwojowi, a także rozwojowi współpracy z włoskimi i greckimi partnerami na polu wymiany dobrych praktyk sektora kształcenia i szkolenia zawodowego.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.