Dwa gole Jakuba Zimy z rzutów karnych spowodowały, że trzy punkty powędrowały do Iwonicza.

W pierwszym meczu rundy rewanżowej w klasie A-2 spotkały dwie czołowe drużyny. Karpaty Klimkówka po rundzie jesiennej zajmowały 3 miejsce w tabeli (35 punktów), a Iwonka Iwonicz była oczko niżej (34 punkty).

Mecz rozpoczęli z animuszem gospodarze, którzy w ciągu czterech pierwszych minut egzekwowali aż sześć rzutów rożnych. Na prowadzenie wyszli kilka minut później, kiedy to Michał Waliszko strzałem w długi róg pokonał Grzegorza Kielara. W pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Goście doprowadzili do wyrównania 8 minut po przerwie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny, a „jedenastkę” pewnie na bramkę zamienił Jakub Zima. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 72 minucie po raz drugi wykorzystując rzut karny po faulu na Marcinie Kenarze. Od 60 minuty gospodarze grali w „10”, po tym jak czerwony kartonik za faul na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję ujrzał Łukasz Walus.

Karpaty Klimkówka – Iwonka Iwonicz 1-2 (1-0)
1-0 Michał Waliszko (10 min.), 1-1 Jakub Zima (53 min. – karny), 1-2 Jakub Zima (72 min. – karny)

Karpaty Klimkówka: Jakub Mezglewski – Wiktor Kielar (65 min. Kamil Wiernasz), Łukasz Walus, Marcin Kielar (74 min. Marcin Szczukiewicz), Maciej Litwin, Artur Pacholczyk (87 min. Wiktor Penar), Aleksander Penar (38 min. Rafał Pacholczyk), Łukasz Pulnar, Rafał Puchalik, Bartosz Wójcik, Michał Waliszko.

Iwonka Iwonicz: Grzegorz Kielar – Oskar Bączek, Konrad Bołd (70 min. Jarosław Kielar), Hubert Krupa (46 min. Łukasz Rajchel), Bartłomiej Rajchel (88 min. Maciej Penar), Jan Szajna, Krystian Farbaniec (75 min. Piotr Wołczański), Tymoteusz Kochanik, Marcin Nycz, Marcin Kenar, Jakub Zima.

Sędziowali: Sebastian Błażejowski oraz Wacław Bocoń i Maciej Kosturski. Żółte karki: Farbaniec, Kenar, Nycz – Liwin, Penar. Czerwona kartka: Walus (60 min. – faul taktyczny).