Prezentujemy nieoficjalne wyniki wyborów na prezydenta, burmistrzów i wójtów.
  

Gmina Chorkówka


Wójt Gminy Chorkówka: II tura, Andrzej Koniecki (49,46%) - Monika Subik (26,50%)


Rada Gminy: ŚWIĄTEK Bogumił, SEKUŁA Maciej Jan, MUNIA Zofia Katarzyna, CEBULA Stanisław, WIERDAK Andrzej Józef, BUCZYŃSKI Jacek, MUNIA Tomasz Radosław, ŁUKASZEWSKI Adam Marcin, MARKIEWICZ Krzysztof, SZWEDO Edward, CELEJ Alina , CZELNY Mieczysław Konstanty, ŻURKIEWICZ Wojciech, MARKIEWICZ Mieczysław, MALIK Tadeusz


Do Rady Powiatu: GŁADYSZ Kazimierz, JANIK Marian, SUBIK Monika




Gmina Dukla


Burmistrz Dukli: Andrzej Bytnar (56.91%)


Rada Miejska: DEMBICZAK Jan, 2. DZIEDZIC Andrzej, LEŃCZYK Zenon Józef, BOCZAR Władysław, WOŹNIAK Krzysztof, PIETRUŚ Halina, WĘGRZYN Tomasz, KĘDRA Andrzej, PRZYSTASZ Ewa, FOLCIK Mariusz, MARSZAŁ Jan, FAUSTUS Adam Ignacy, GŁÓD Zbigniew, BELCIK Teresa Ewa, GOCZ Bohdan Marek


Do Rady Powiatu: FEDAK Zenon, KRĘŻAŁEK Andrzej, JÓZEFCZYK Stanisław Antoni




Gmina Iwonicz-Zdrój


Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój: II tura, Kocaj Witold (41,47%) - Pernal Paweł (27,49%)


Rada Miejska: KIELAR Michał Jan, BOCZAR Rajmund, ŚWISTAK Dorota Danuta, KOCAJ Witold, RYZNAR Bogdan Stanisław, DMYTRAK Bogusław Marian, SOWIŃSKI Józef, NIERADKA Grzegorz, BLIŻYCKI Marek Stefan, JAKUBCZYK Jerzy Adam, ZAJĄC Marcin, BIEŃ Łukasz, ZAJĄC Stanisław Paweł, DROZD Stanisław, KNAP Piotr Leon


Do Rady Powiatu: ZAFOREMSKI Bogusław Stanisław, TUREK Józef, PELCZAR Jan, KENAR Stanisław Tadeusz, TOMASIEWICZ Dorota Agnieszka, PIWOWAR Daniel Łukasz




Gmina Jaśliska


Wójt Gminy Jaśliska: DAŃCZAK Adam (53,16%)


Rada Gminy: PELCZAR Renata, URAM Angelika, Szymczakowski Jan, Chowaniec Ryszard, MAZUR Janusz Tadeusz, MEZGLEWSKA Teresa Helena, FARBANIEC Jan Paweł, GWIŻDŻ Bogusław Stefan, PUCHALIK Jan, KUCHTA Bogdan, MADEJ Leszek, FARBANIEC Jarosław Mirosław, KURDYŁA Agnieszka, SMOLEŃ Piotr Jan, FUTYMA Wacław Józef


Do Rady Powiatu: FEDAK Zenon, KRĘŻAŁEK Andrzej, JÓZEFCZYK Stanisław Antoni



Gmina Jedlicze


Burmistrz Gminy Jedlicze: II tura, Urbanik Jolanta Teresa (40,14%) - Sanocki Zbigniew Józef (27,14%)


Rada Gminy: PATLA Teresa Balbina, MARĆ Krystyna Jolanta, ZALESZCZUK Anna Maria, KOPEĆ Roman Krzysztof, ŻYCHOWSKA Wenencja Zofia, WOŹNIAK Piotr, OKULSKA Ewa, TUCKI Józef Wiesław, DZIURA Ryszard, TWARÓG Stanisław, GAŁUSZKA Krzysztof, WOŹNIAK Jolanta, MŁOCEK Jacek, KĘDRA Tadeusz, KRAJEWSKI Jan Franciszek


Do Rady Powiatu: NOWAK Edward, BRIL Piotr, JUSZCZAK Jan Józef


Gmina Korczyna


Wójt Gminy Korczyna: Jan Zych (61,87%)


Rada Gminy: PÓŁCHŁOPEK Grzegorz Piotr, WIERDAK Hubert Tomasz, SAMBORSKI Grzegorz Piotr, PRAJSNAR Zbigniew Andrzej, KUBIT Adam, PELCZAR Władysław, ŚLIWIŃSKI Stanisław, WOJNAR Tadeusz Ludwik, PARADYSZ Adam Ryszard, POJNAR Zbigniew, WULW Józef, TRYBUS Renata Urszula, WAWRZKOWICZ Jan Zbigniew, GIERLACH Janusz Piotr, URBANEK Jolanta


Do Rady Powiatu: KASPRZYK Adolf, KRYGOWSKI Jan Stanisław, PELCZAR Marian Kazimierz, STEFAŃSKI Sławomir Jan




Krosno


Prezydent Miasta Krosna: Piotr Przytocki (69,91%)


Rada Miasta: Witold Skiba, Anna Dubiel, Stanisław Czaja, Jerzy Lorenc, Piotr Grudysz, Maria Moskal, Marcin Niepokój, Stanisław Buczyński, Zbigniew Kubit, Zdzisław Dudycz, Grzegorz Rachwał, Robert Hanusek, Kazimierz Mazur, Bogumiła Romanowska, Paweł Krzanowski, Janusz Hejnar, Bogdan Józefowicz, Adam Przybysz, Daria Balon, Tomasz Biały, Sławomir Bęben.



Gmina Krościenko Wyżne


Wójt Gminy Krościenko Wyżne: Jan Omachel (53,38%)


Rada Gminy: FILAR Marek, PUDŁOWSKI Bolesław Jan, SUCH Eugeniusz Józef, DĘBIEC Antoni, KIELAR Marzena Barbara, WIERDAK Stanisław Michał, RONOWSKI Krzysztof Sławomir, KASPERKOWICZ Piotr, SZMYD Janusz, OMACHEL Zdzisłąw Stanisław, MARSZAŁEK Edward, LORENS Paweł, PODKUL Krzysztof, GOMÓŁKA Wiesław, OMACHEL Jan Kazimierz


Do Rady Powiatu: MERCIK Aleksander, SIRKO Teresa, GUZIK Andrzej, AFTANAS Marek Jan




Gmina Miejsce Piastowe


Wójt Gminy Miejsce Piastowe: Marek Klara (50,36%)


Rada Gminy: LENIK Janusz, PIRGA Piotr, HABRAT Grzegorz, KILAROWSKI Piotr, KILAR Wojciech, PYTEL Iwona, LENIK Ryszard, WĘGRZYN Szymon, WDOWIARZ Jerzy, GLAZER Maria, DROZD Teresa, HABRAT Wiesław, SKWARA Wiktor, SIDOR Józef, SIDOR Radosław


Do Rady Powiatu: MERCIK Aleksander, SIRKO Teresa, GUZIK Andrzej, AFTANAS Marek Jan




Gmina Rymanów


Burmistrz Gminy Rymanów: Wojciech Farbaniec (54,39%)


Rada Miejska: BIEL Andrzej Roman, WOŁCZAŃSKI Grzegorz Marek, OBERC Józef Jan, KIELAR Kazimierz Szczepan, CHUDZIŃSKI Janusz Marian, RAJNIK Tomasz Jan, MACNAR-MICHNOWICZ Małgorzata, ŚLIWKA Ignacy Józef, PITRUS Andrzej Tadeusz, URBANIK Tadeusz, WACŁAWSKI Jan, KIJOWSKI Józef, PRZYBYŁA-OSTAP Krystyna, GUZYLAK Krzysztof Jan, SZYBKA Adam Stanisław


Do Rady Powiatu: ZAFOREMSKI Bogusław Stanisław, TUREK Józef, PELCZAR Jan, KENAR Stanisław Tadeusz, TOMASIEWICZ Dorota Agnieszka, PIWOWAR Daniel Łukasz





Gmina Wojaszówka


Wójt Gminy Wojaszówka: Sławomir Stefański (78,22%)


Rada Gminy: KOZIK Krystyna, ZAWISZA Jan, WANAT Władysław, BANAŚ Krystyna, ZIĘBA Józef, GAJDA Maria, MAZUR Jacek, SZEPIENIEC Paweł, GAJ Paweł, BLICHARCZYK Małgorzata, BLICHARCZYK-MARSZAŁEK Katarzyna, KRAWIEC Maciej, BIENIA Stanisław, STEFANIK Tadeusz, NOWAK Jadwiga


Do Rady Powiatu: KASPRZYK Adolf, KRYGOWSKI Jan Stanisław, PELCZAR Marian Kazimierz, STEFANIK Iwona Agnieszka



Radni sejmiku województwa podkarpackiego


Dariusz Sobieraj (PSL), Kazimierz Śnieżek (PSL), Maria Pospolitak (PSL), Joanna Frydrych (PO), Tadeusz Pióro (PiS), Maria Kurowska (PiS), Wojciech Zając (PiS), Jerzy Borcz (PiS)


Rada Powiatu Krośnieńskiego


JANIK Marian, GŁADYSZ Kazimierz, SUBIK Monika, FEDAK Zenon, JÓZEFCZYK Stanisław Antoni, KRĘŻAŁEK Andrzej, ZAFOREMSKI Bogusław Stanisław, TUREK Józef, PELCZAR Jan, KENAR Stanisław Tadeusz, TOMASIEWICZ Dorota Agnieszka, PIWOWAR Daniel Łukasz, NOWAK Edward, BRIL Piotr, JUSZCZAK Jan Józef, KRYGOWSKI Jan Stanisław, KASPRZYK Adolf, PELCZAR Marian Kazimierz, STEFANIK Iwona Agnieszka, MERCIK Aleksander, AFTANAS Marek Jan, GUZIK Andrzej, SIRKO Teresa