Natalia Pelczar zajęła piąte miejsce w ogólnopolskich zawodach strzeleckich w Siedlcach.
Dużym sukcesem zakończył się udział Husarii Krosno w ogólnopolskich zawodach strzeleckich w Siedlcach, które odbyły się w dniach od 18 do 21 marca. Natalia Pelczar (pistolet młodziczek) oraz Julia Gosztyła (karabin młodziczek) awansowały do finału zawodów.

Ogólnopolski Zlot Orlików w Siedlcach to zawody strzeleckie dla młodzików i juniorów młodszych. W tej edycji wystartowało 180 strzelców z całej Polski, a Husarię Krosno reprezentowały cztery zawodniczki.

Natalia Pelczar uzyskała dobre rezultaty w konkurencji pistoletu młodziczek, dzięki czemu awansowała do finału rywalizacji na siódmej pozycji. Po świetnym występie w finale zakończyła zawody na 5 miejscu z niewielką stratą do wyższych miejsc. W tej kategorii startowała również Izabela Leśniowska.

W karabinie młodziczek po dwóch dniach zmagań szósta była Julia Gosztyła, a dziewiąta Izabela Gajewska. Julia awansowała do finału i zakończyła zawody na ósmej pozycji.

Ponadto podczas zawodów w Siedlcach rozegrano również finał ogólnopolskiej ligi internetowej "Strzelanie w Sieci", do którego awansowało troje zawodników. Izabela Gajewska zakończyła finał na drugim miejscu, natomiast Julia Gosztyła i Natalia Pelczar zajęły siódmą lokatę.