Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza na siódmy odcinek spotkań z fotografami "Z punktu widzenia". W czwartek, 15 kwietnia, o godz. 15.00 gościem Pawła Fiejdasza będzie Tomasz Wajda.

Do udziału w każdym z odcinków cyklu „Z punktu widzenia” RCKP zaprasza fotografów i pasjonatów, którzy opowiadają o swojej pracy oraz historiach z nią związanych.W siódmym już odcinku, Paweł Fiejdasz będzie gościł Tomasza Wajdę z Krosna - z zawodu instruktora fotografii i filmu, miłośnika fotografii.Tomasz Wajda jest wydawcą i właścicielem agencji wydawniczo-fotograficznej GRAFFIA, założycielem (2006) i animatorem Krośnieńskiego Kółka Fotograficznego KUŹNIA ŚWIATŁA. Od 2019 roku współzałożycielem i uczestnikiem Krośnieńskiej Grupy Fotograficznej Camera Obscurra.W życiu kieruje się własnym mottem: W fotografii kocham jej zdolności narracyjne, bo FOTOGRAFIA MA GŁOS - potrafi mówić, opowiadać, wzruszać, zachwycać, inspirować... Szukam takiej właśnie fotografii...Odcinek z udziałem Łukasza Grudysza będzie można zobaczyć w najbliższy czwartek, 18 marca o godz. 15.00 na stronie www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook i YouTube)[AKTUALIZACJA]~Smiena

15-04-2021 12:45 6 37

Kocham fotografie takie z przypadku. Nienawidzę fotografii takiej układanej (swaitło, pozycja itp. itd.)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.