Zapewne na długo zapamięta czwartkowe popołudnie, 15 kwietnia mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Pijany wsiadł za kierownicę, a później uciekał pieszo przed policjantami przez... rzekę Jasiołkę.

W miniony czwartek, po godzinie 18 komenda policji w Krośnie została zaalarmowana, że przez Wrocankę samochodem osobowym kia może jechać nietrzeźwy kierowca. Ma trudności z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i porusza się z nadmierną prędkością. W rejonie domu ludowego we Wrocance, na policjantów oczekiwał już zgłaszający. Mężczyzna wskazał porzucony przez kierującego samochód oraz kierunek, w którym się oddalił.- Policjanci podjęli pieszy pościg za uciekającym, który chcąc uniknąć odpowiedzialności, wbiegł do rzeki. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie reagował na wydawane polecenia. Funkcjonariusze szybko obezwładnili pobudzonego uciekiniera i bezpiecznie wyprowadzili go z rzeki. 37-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe miał ponad 2 promile - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został odholowany. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


~grześ

22-04-2021 09:03 13 35

Tak szczególnie w Głowience i Lubatowej bardzo dużo nietrzeźwych kierowców jeździ wystarczy popatrzeć, nie trzeba kontrolować.
Odpowiedz

~małpka

17-04-2021 09:21 9 46

hehe. Morsowanie po ...małej ,,rozgrzewce''
Odpowiedz

~wilki podchodzom pod zagrody

16-04-2021 16:36 10 36

Jeszcze trza dodać Niżnom Łonke
Odpowiedz

~wolf

16-04-2021 13:39 13 53

HA HA dobre, przecież Wrocanka i Głowienka to białe plamy na mapie prohibicji w diecezji Miejsce Piastowe. Tu jak kogoś łapią to prawko na 10 lat zatrzymują. A jak by zrobili kontrolę to by poznali skalę pijaństwa za kierownicą.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.