W Turzym Polu mieszkanka powiatu sanockiego kierująca renaultem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w słup energetyczny.

W środę (28 kwietnia), po godz. 13, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Turze Pole, gm. Brzozów.45-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierująca renaultem, jadąc od strony Humnisk w kierunku Jasionowa wyjeżdżając z zakrętu straciła panowanie nad pojazdem.- Kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i wjechała do przydrożnego rowu, a samochód zatrzymał się na słupie energetycznym i pobliskim ogrodzeniu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującej. Była trzeźwa. Kobieta jechała sama - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

Na szczęście, wskutek tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Zakończyło się jedynie na rozbitym samochodzie i uszkodzonym słupie oraz ogrodzeniu.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.