Rank Progress SA otrzymał pozwolenie na użytkowanie Parku handlowego w Miejscu Piastowym. Pierwsze zakupy klienci zrobią już w najbliższy piątek.
Na terenie Parku handlowego w Miejscu Piastowym zakończyły się prace wykończeniowe. Inwestor - Rank Progress SA posiada już także decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia, które odbędzie się 28 listopada br.

- Formaty, takie jak ten w Miejscu Piastowym cieszą się dużą popularnością i są wybierane, jako miejsce najpotrzebniejszych zakupów. Obiekt jest dodatkowo bardzo korzystnie zlokalizowany, co niewątpliwie będzie ułatwieniem dla klientów z regionu. Prace budowlane przy tej inwestycji przebiegły bardzo sprawnie - podsumowuje Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Obiekt ma 4700 mkw. powierzchni handlowej, przystosowanej pod wynajem. Przewidziano również 230 miejsc parkingowych dla klientów galerii. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się w maju br., a generalnym wykonawcą inwestycji w Miejscu Piastowym jest firma AMB Group Polska Sp. z o.o.

Na klientów, którzy odwiedzą centrum w pierwszy weekend jego funkcjonowania, czekają liczne atrakcje, w tym m.in. rabaty i promocje przygotowane przez najemców. Wśród nich znajdują się m.in.: supermarket spożywczy Biedronka, market elektroniczny Media Expert, a także sklep z odzieżą sportową Martes Sport.

Park Handlowy w Miejscu Piastowym to kolejny z projektów Rank Progress z zakresu realizowania małoformatowych centrów handlowych w miastach liczących poniżej 50 tysięcy mieszkańców. W 2013 roku inwestor otworzył Pasaż Wiślany w Grudziądzu, a w połowie maja br. zostało oddane do użytku Pogodne Centrum w Oleśnicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.