Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. informuje, że w związku z długotrwałymi wysokimi temperaturami, niekorzystnie wpływającymi na czas utrzymania się chloru w wodzie uzdatnionej, w dniach od 15.08.2013r (czwartek) do 17.08.2013 r. (sobota) przeprowadzona zostanie dodatkowa dezynfekcja całej sieci wodociągowej.
Informujemy, że w trakcie prowadzenia dodatkowej dezynfekcji odbiorcy mogą odczuwać bardziej intensywny zapach chloru w wodzie. Wodę do bezpośredniego spożycia zaleca się przegotować.

Za chwilowe utrudnienia wywołane przedstawionymi przyczynami MPGK Krosno Sp. z o.o. przeprasza wszystkich Odbiorców korzystających z komunalnej sieci wodociągowej. w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer alarmowy: 994.

Dezynfekcja dotyczy odbiorców w miejscowościach zlokalizowanych na terenie Gminy Rymanów, Gminy Zarszyn, Gminy Besko, Gminy Iwonicz-Zdrój, Gminy Miejsce Piastowe, Gminy Krosno, Gminy Chorkówka, Gminy Wojaszówka, Gminy Jedlicze, Gminy Korczyna, Gminy Krościenko Wyżne.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.