W niedzielę i poniedziałek swoje mecze rozegrają drużyny z klas O, A i B w okręgu krośnieńskim. Sprawdź piłkarski rozkład jazdy drużyn z powiatu krośnieńskiego oraz obsadę sędziowską.

2 maja (niedziela)



Klasa A-2
Karpaty Klimkówka - Płomień Zmiennica 17.00 (Rygiel, Geldner, Bocoń)

Klasa B-2
LKS Milcza - LKS Głębokie 13.00 (Domaradzki, Dobosz, Żółkoś)
LKS Pisarowce - Iskra Wróblik Szlachecki 11.30 (Szczur, Jagieła, Kuszaj)
Florian Rymanów-Zdrój - Pogórze Srogów Górny 17.00 (Wierdak, J. Samborowski, Trybus)

Klasa B-4
Jasiołka Jaśliska - Victoria Dobieszyn 13.00 (Wojnar, Prajsnar, Pyzia)
Orzeł Pustyny - Rotar Węglówka 11.00 (B. Belczyk, K. Belczyk, M. Solecki)
Piastovia Miejsce Piastowe - KS Szczepańcowa 13.00 (M. Smoleń, Krzysztyński, Wilczek)

Klasa B-5
Nafta II Jedlicze - Wisłoka Błażkowa 10.00 (Dziok, Pelczarski, Kozner)
Zorza 03 Łubienko - Iwełka Iwla 13.00 (Szczepek, Aleksander, Rak)
Jasiołka Świerzowa - Rędzinianka Wojaszówka 16.30 (Pitak, Cysarz, Kochański)

3 maja (poniedziałek)



Klasa O
Zamczysko Odrzykoń - Wisłok Sieniawa 17.00 (Kosiek, Kolbusz, Aleksander)
Iskra Przysietnica - Markiewicza Krosno 17.00 (Komański, Bocoń, Kosturski)
Kotwica Korczyna - Tempo Nienaszów 17.00 (Krężałek, Krzysztyński, Smerecki)
Przełęcz Dukla - Orzeł Faliszówka 15.30 (M. Samborowski, Kielar, Pikuła)
Nafta Jedlicze - Przełom Besko 17.00 (Pitak, Mar. Szczepanik, Szczurek)
Beskid Posada Górna - Start Rymanów 17.00 (Rygiel, Mazur, Mołczan)

Klasa A-2
LKS Lubatowa - LKS Lubatówka 17.00 (Śmietana, Grela, Rajchel)
Huragan Jasionka - Cisy Jabłonica Polska 13.00 (Wierdak, K. Wiklowski, D. Wiklowski)
Wisłok Krościenko Wyżne - Górnik Grabownica Starzeńska 11.00 (Gancarz, L. Śnieżek, Barnat)
Iwonka Iwonicz - Błękitni Jasienica Ros. 13.00 (Podgórski, Witkoś, K. Majewski)
LKS Wesoła - Burza Rogi 12.00 (K. Łuksa, B. Belczyk, K. Belczyk)
Iskra Iskrzynia - Guzikówka Krosno 13.00 (Kochański, K. Zygmunt, D. Zygmunt)

Klasa A-3
KS Zarzecze - Victoria Kobylany 17.30 (Gumienny, Kochanik, Kozubek)
Tęcza Zręcin - Sobniów Jasło 15.00 (Pelczarski, Wilczek, Wojnowski)
Orzeł Bieździedza - Polonia Kopytowa 16.00 (Farion, Bliźniak, Dziekan)
Gaudium Łężyny - Zorza Łęki Dukielskie 12.00 (Rak, P. Kiszka, Dar. Szczepanik)