Polski Związek Karate w Lublinie zorganizował kurs na Instruktora Sportu Karate.
Od 9 do 14 maja w Lublinie, sensei Anna Szustakowska i sensei Agata Choińska-Woźniak uczestniczyły w kursie na Instruktora Sportu Karate, którego organizatorem był Polski Związek Karate.

Szkolenie obejmowało 16 godzin wykładów i 23 godziny zajęć praktycznych: kihon, ido-geiko, nowe wersje kata, ćwiczenia ogólnorozwojowe, różne formy rozgrzewki i zabaw z myślą o uczeniu najmłodszych adeptów sztuki kyokushin karate.

Szkolenie zakończył egzamin, przeprowadzony przez Prezesa PZK shihan Macieja Sokołowskiego i Sekretarza Generalnego PZK shihan Jacka Czerńca, który sensei Ania i sensei Agatka zakończyły z wynikiem pozytywnym i tym samym stały się pełnoprawnymi instruktorami w Krośnieńskim Klubie Kyokushin Karate.

Mgr Anna Szustakowska - karate trenuje 7 lat, wykonuje zawód radcy prawnego, mgr Agata Choińska-Woźniak – karate trenuje 11 lat, zajmuje kierownicze stanowisko w firmie produkcyjnej. W tym samym czasie odbywał się też kurs na Trenera II klasy, który sensei Marek Sawczuk ukończył z wynikiem pozytywnym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.