Ambitna postawa drużyny ze Skołyszyna nie wystarczyła, by wywieźć choćby punkt z Posady Górnej. Bramki na wagę trzech punków zdobył precyzyjnymi strzałami Rafał Nikody.
Zdecydowanym faworytem w czwartkowym pojedynku o mistrzostwo klasy okręgowej byli piłkarze Startu Rymanów. Walczący o utrzymanie LKS Skołyszyn postawił jednak trudne warunki gospodarzom.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbrakowym, choć zawodnicy tak jednej jak i drugiej drużyny mogli pokusić się o zdobycie gola. Już w 8 minucie strzał Rafała Nikodego na róg odbił Michał Stój. W 31 minucie piękną interwencją popisał się Dawid Czarnecki, wybijając na róg równie piękny strzał z rzutu wolnego Marka Zawiszy. W odpowiedzi, minutę później, strzał Filipa Brożyny na rzut rożny wybił Stój. Dwie minuty przed przerwą ponownie Brożyna starał się pokonać Stója, ale także bezskutecznie.

Z meczu Start Rymanów - LKS Skołyszyn

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 61 minucie, kiedy to Nikody sinym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Start mógł podwyższyć wynik dwie minuty później, kiedy to sędzia podyktował rzut karny za faul na Nikodym. Jednak lekki strzał Macieja Zięby po ziemi obronił bramkarz Skołyszyna. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 72 minucie. Sebastian Figura doprowadził do wyrównania strzałem z lewej strony boiska. Gospodarze strzelili gola 79 minucie, ale sędzia go nie uznał, gdyż Gromada skierował piłkę do siatki ręką, za co został ukarany żółtą kartką. Losy meczu rozstrzygnęły się cztery minuty przed końcem spotkania. Piłkę w bramce Skołyszyna umieścił ponownie pięknym strzałem Nikody.

Start Rymanów - LKS Skołyszyn 2-1 (0-0)

1-0 Rafał Nikody (61 min.), 1-1 Sebastian Figura (72 min.), 2-1 Rafał Nikody (86 min.)

Start Rymanów: Dawid Czarnecki – Bartosz Dworzański, Bartłomiej Dereniowski, Bartosz Gołda, Arkadiusz Madej (46 Filip Sołtysik), Maciej Zięba, Arkadiusz Femin (87 Kamil Kasperkowicz), Krystian Maścibrzuch, Rafał Nikody, Seweryn Zajdel, Filip Brożyna (70 Maciej Gromada). Trener: Szymon Gołda.

LKS Skołyszyn: Michał Stój – Jacek Kaszycki (78 Tomasz Syzdek), Mateusz Jankowicz, Mariusz Kurczaba, Patryk Marszałek, Maciej Setlik (66 Jakub Zawisza), Norbert Myśliwiec, Marek Zawisza, Artur Walczyk, Patryk Korneusz, Sebastian Figura (86 Mateusz Skok). Trener: Zdzisław Żmigrodzki.