Od 29 maja do 30 czerwca druhowie z OSP Polanka organizują zbiórkę złomu. Chcą doposażyć swój samochód.
- Jeśli posiadasz niepotrzebny złom, skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy go odebrać - apelują strażacy ochotnicy z jednostki OSP Polanka w Krośnie.

Zbiórka zaplanowana jest od najbliższej soboty, 29 maja i ma potrwać do końca czerwca. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 690 833 400.

Jednocześnie na stronie zrzutka.pl prowadzona jest również zbiórka na doposażenie jednostki w sprzęt do prowadzenia działań ratowniczych.

- Dzięki zaangażowaniu druhów udało się pozyskać pieniądze na zakup nowego samochodu dla naszej jednostki. Nowy samochód jest dużym wydatkiem dla miasta w dobie COVID - 19. Dlatego druhowie starają się pozyskać środki od ludzi dobrej woli, aby zgromadzić jakieś fundusze na doposażenie nowego auta. W tym celu piszemy pisma do lokalnych firm z prośbą o pomoc finansową oraz będziemy organizować zbiórki złomu. Z uzbieranych środków planujemy zakupić pilarkę do drewna oraz pompę elektryczną do brudnej wody - informują strażacy ochotnicy z Polanki.

Możliwość wsparcia istnieje pod adresem: https://zrzutka.pl/fcnxhj

~Jestem ZA

28-05-2021 08:46 3 28

Przygotowywana ustawa zmniejszy ilośc OSP
Odpowiedz

~anty

27-05-2021 22:04 2 34

Super oby każda jednostka Osp Miała takiego prezesa. Gratulacje Panie Ireneuszu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.