Park handlowy Miejsce Piastowe został otwarty 28 listopada br. To obiekt typu convenience, którego oferta skierowana jest do mieszkańców Krosna i regionu.
Wśród najemców znajdują się m.in. supermarket spożywczy Biedronka, market elektroniczny Media Expert, a także sklep z odzieżą sportową Martes Sport i Centrum Chińskie.

- Podczas otwarcia obiekt cieszył się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że na stałe wpisze się on w potrzeby zakupowe mieszkańców, którzy od tej chwili w jednym miejscu mają do swojej dyspozycji najpotrzebniejsze sklepy - mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Obiekt ma 4700 mkw. powierzchni handlowej, przystosowanej pod wynajem. Przewidziano również 230 miejsc parkingowych dla klientów galerii. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się w maju br., a generalnym wykonawcą inwestycji w Miejscu Piastowym k. Krosna była firma AMB Group Polska Sp. z o.o.

Park Handlowy w Miejscu Piastowym

Park Handlowy w Miejscu Piastowym to kolejny z projektów Rank Progress z zakresu realizowania małoformatowych centrów handlowych w miastach liczących poniżej 50 tysięcy mieszkańców. W 2013 roku inwestor otworzył Pasaż Wiślany w Grudziądzu, a w połowie maja br. zostało oddane do użytku Pogodne Centrum w Oleśnicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.