Poważny wypadek w Króliku Polskim. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym.
Policjanci pracują na miejscu wypadku do jakiego doszło w czwartek (27 maja) przed godziną 12:00 w Króliku Polskim (gm. Rymanów) na ul. Bieszczadzkiej. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego marki Volvo przewożącego kłody drzewa z ciągnikiem rolniczym.

Wypadek w Króliku Polskim

Wstępne ustalenia wskazują, że po zderzeniu z ciężarówką traktor wjechał do rowu. Kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna został poszkodowany i zabrany do szpitala.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]

Uczestniczące w zdarzeniu pojazdy poruszały się w kierunku Rymanowa-Zdroju. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy kierujący samochodem ciężarowym wyprzedzał ciągnik rolniczy a jako kierujący podjął manewr skrętu w lewo.

[AKTUALIZACJA]

- Wstępnie ustalono, że 45-letni kierujący samochodem ciężarowym, przewożącym dłużycę, podczas wyprzedzania, zderzył się z ciągnikiem rolniczym, który po dojeździe do osi jezdni rozpoczął manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia ciągnik został zepchnięty do przydrożnego rowu, a 72-letni traktorzysta odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala - informuje asp. szt. Paweł Buczyński

Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku: