Trzy samochody osobowe brały udział w kolizji na ulicy Podkarpackiej w Krośnie. Całe zdarzenie przebiegało dość nietypowo.
Kolizja wydarzyła się dzisiaj (31.05) około godz. 16:30 na ulicy Podkarpackiej w Krośnie, na lewym pasie w ciągu drogi krajowej nr 28 w kierunku Miejsca Piastowego.

Zniecierpliwiony kierujący dodgem wyprzedził "przyklejone" do lewego pasa renault po czym wjechał ponownie na lewy pas i zatrzymał samochód przed sygnalizacją. Jego manewr zauważył kierujący renault, który zatrzymał się, ale już nie jadący za nim kierujący audi i najechał na tył renault. Uderzone w tył renault najechało z kolei na tył dodgea.

Kolizja na Podkarpackiej w Krośnie

Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji a w dalszej kolejności zastępy straży pożarnej i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Droga krajowa była przez kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowana.

Jedna osoba podróżująca renault została zabrany profilaktycznie na badania do szpitala. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci wystawili dwa mandaty - kierującemu dodgem i audi za spowodowanie kolizji.