Udany rewanż drużyny z Iskrzyni za porażkę w rundzie jesiennej w Krościenku Wyżnym w meczu o mistrzostwo klasy A-2.
Ciekawy mecz obejrzeli kibice na stadionie w Iskrzyni w czwartkowe popołudnie (3 czerwca). W 8 minucie strzał Marka Tomonia z około 9 metrów zablokował zawodnik gości. Kilka minut później w odpowiedzi lekki strzał Mateusza Rotermana odbił Patryk Jaszczur. Iskra wyszła na prowadzenie w 38 minucie za sprawą Konrada Lesia.

Iskra Iskrzynia – Wisłok Krościenko Wyżne

Siedem minut po przerwie podwyższył Rafał Prajsnar pięknym strzałem z 14 metrów w długi róg bramki strzeżonej przez Bartłomieja Pelca. Minutę później kontaktową bramkę mógł uzyskać Kacper Prajsnar, ale jego strzał odbił się od poprzeczki. Drugą doskonałą sytuację miał w 63 minucie Kamil Pelczar, ale w dogodnej sytuacji obronną ręką wyszedł bramkarz gospodarzy. Wynik spotkania ustalił w 69 minucie Marek Tomoń, który precyzyjnie umieścił piłkę w siatce strzałem z rzutu wolnego.

Iskra Iskrzynia – Wisłok Krościenko Wyżne 3-0 (1-0)

1-0 Konrad Leś (38 min.), 2-0 Rafał Prajsnar (52 min.), 3-0 Marek Tomoń (69 min.)

Iskra: Patryk Jaszczur – Szymon Kwolek, Paweł Olszewski (77 Michał Drozdowski), Maciej Przybyłowski, Dominik Cymerman (70 Krzysztof Frydrych), Bartłomiej Tomoń, Kacper Wawrzkowicz, Marek Tomoń, Konrad Leś, Michał Rogoż (82 Norbert Fejkiel), Rafał Prajsnar. Trener: Rafał Prajsnar.

Wisłok: Bartłomiej Pelc – Alan Staszewski, Arkadiusz Rymar, Dominik Filar, Daniel Czekański (78 Bartłomiej Pelczar), Bartosz Szelc (72 Artur Szelc), Kamil Pelczar, Konrad Uliasz, Łukasz Leś (70 Adrian Wiszyński), Kacper Prajsnar, Mateusz Roterman (70 Mateusz Hanus). Trener: Kamil Pelczar.