Zarząd Powiatu Krośnieńskiego 8 czerwca zdecydował od odwołaniu Andrzeja Jurczaka z funkcji dyrektora Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.
Zarząd Powiatu Krośnieńskiego 8 czerwca podjął uchwałę w sprawie rozwiązania umowy o pracę z dyrektorem Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie Andrzejem Jurczakiem. Informację tą potwierdziła Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

- Zarząd Powiatu Krośnieńskiego, uchwałą powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Joannie Bukowczyk od 9 czerwca na okres 6 miesięcy - powiedziała Ewa Bukowiecka.

Andrzej Jurczak

Do tej pory Joanna Bukowczyk była zastępcą dyrektora Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie ds. technicznych.

Przed posiedzeniem Zarządu, Rada Społecznej Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie wydała pozytywną opinię w sprawie rozwiązania stosunku pracy z dyrektorem Andrzejem Jurczakiem. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, z ośmiu członków Rady Społecznej, sześć osób głosowało za odwołaniem, jedna była przeciw, a jedna wstrzymała się od głosu.

Andrzej Jurczak dyrektorem Pogotowia Ratunkowego w Krośnie był od 1998 roku.

DO SPRAWY POWRÓCIMY.

[AKTUALIZACJA]

Starostwo Powiatowe w Krośnie podało przyczyny odwołania dyrektora Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie Andrzeja Jurczaka. Czytaj więcej: Dlaczego odwołano dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Krośnie?.~dziadek

10-06-2021 13:45 3 41

Takiego mądrego i cenionego lekarza - dyrektora się nie wyrzuca jak przysłowiowego śmiecia. Przegracie następne wybory PiSiory.
Odpowiedz

~oscar

10-06-2021 10:48 3 26

Nie mozna byc wiecznym dyrektorem-ludzie młodzi iwykształceni nie moga czekac na stanowisko....
Odpowiedz

~Basia

09-06-2021 22:13 3 57

Na pewno ,był zbyt mądrym i dobrym dyrektorem, żeby dogadać się z małymi,zakompleksionymi ludźmi. Trzymaj się doktorze
Odpowiedz

~Dick

09-06-2021 19:00 1 25

I co teraz?
Odpowiedz

~Ciekawy

09-06-2021 16:47 3 58

Czy ta rada społeczna przedstawiła jakieś powody odwołania? Czy może Pan doktor nie wpisywał się w ideologię tej rady?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.