RCKP w Krośnie zaprasza na 11. już odcinek spotkań z fotografami "Z punktu widzenia". W czwartek, 10 czerwca, o godz. 15.00 gościem Pawła Fiejdasza będzie Szymon Muszański.
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie do udziału w każdym odcinku cyklu "Z punktu widzenia" zaprasza fotografów i pasjonatów, którzy opowiadają o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Tym razem Paweł Fiejdasz będzie gościł Szymona Muszańskiego.

Szymon Muszański - geolog, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, student Karpackiej Uczelni Państwowej w Krośnie. Student Inżynierii Produkcji. Autor wystaw "Końskie życie" i "Życie na wypasie". Współautor wystawy "Biały Słoń". Aktywnie poszukujący tematów do realizacji fotografii reportażowej w Beskidzie Niskim i Bieszczadach. Docenia możliwość poznawania ludzi i ich kultury, często uświadamiając sobie, że część odmian z naszych regionów właśnie zanika na naszych oczach. W wolnych chwilach oddaje się fotografii krajobrazowej, szczególnie w obecnych czasach. Lubi nowe wyzwania. Podejmuje tematy fotograficzne spoza kręgu obecnych zainteresowań. Laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych.

Odcinek z udziałem Szymona Muszańskiego będzie można zobaczyć w czwartek, 10 czerwca o godz. 15.00 na stronie www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook i YouTube).