Cellfast jednym z laureatów Godła "Teraz Polska". Spółka otrzymała znak jakości w kategorii "Produkty" za systemy rynnowe Bryza.
W tegorocznej edycji Godłem „Teraz Polska” nagrodzono między innymi firmy z województwa podkarpackiego. Wszystkich zwycięzców łączy to, że oferują najwyższą jakość i pochodzą z Polski.

Wśród tegorocznych laureatów z województwa podkarpackiego są firmy, których wyjątkowe produkty i rozmach w działaniu świetnie ilustrują potencjał regionu, z którego się wywodzą.

Cellfast z teraz Polska
Przedstawiciel firmy Cellfast odbiera nagrodę z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy

Spółka Cellfast zdobyła Godło "Teraz Polska" za systemy rynnowe Bryza. Mają one ugruntowaną pozycję rynkową od chwili powstania w 2011 roku. To kompletny system składający się ze szczelnych, głębokich rynien o przekroju półokrągłym 75, 100, 125 i 150 mm, zespołu kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach: 63, 90 i 110 mm. Klasyczne kształty rynien, łatwość montażu i gama ośmiu kolorów w czterech rozmiarach pozwalają dostosować się do potrzeb każdego inwestora. Innowacją jest regulowany odzyskiwacz wody deszczowej do ekologicznego zagospodarowania w ogrodzie.

Grupa Cellfast jest czołowym polskim przetwórcą tworzyw sztucznych oraz producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek, który osiągnął pozycję liczącego się eksportera w Europie i na świecie. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 70 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne w Stalowej Woli i Krośnie.

Godło "Teraz Polska” otrzymały również książki i albumy wydawnictwa BOSZ Szymanik i wspólnicy spółka jawna z Leska a także firma Euro-Eko Sp. z o.o. z Mielca zapewniająca kompleksową usługę dostarczenia do firm pojemników na odpady, następnie ich odbiór i zagospodarowanie.

Godło "Teraz Polska" jest najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym znakiem jakości i polskiego pochodzenia.