Uwaga kierowcy! W najbliższych dniach na ulicach Krosna pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym.

Uszkodzona sygnalizacja świetlna


Do środy 16 czerwca będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Podkarpacka – Tysiąclecia – T. Trzecieskiego. Powodem wyłączenia sygnalizacji jest uszkodzenie sterownika spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności na tym skrzyżowaniu.

Wymiana zniszczonej nawierzchni na starówce


Od piątku, 11 czerwca drogowcy będą prowadzić prace remontowe (gwarancyjne) nawierzchni - uzupełnienie zniszczonej kostki granitowej i uzupełnianie spoin. Utrudnienia pojawią się na ulicach: Szczepanika, Sienkiewicza, K. Wielkiego. Ordynacka, Spółdzielcza, Franciszkańska, Kapucyńska, Plac Konstytucji. Pojawią się tam lokalne zwężenia, utrudnienia, a teren robót będzie wygrodzony odpowiednimi znakami. Prace będą prowadzone etapami na poszczególnych ulicach (remont kolejnej ulicy, rozpocznie się dopiero po zakończeniu prac na poprzedniej). Prace mogą trwać do kilkunastu dni.

Wymiana nawierzchni na ul. Okrzei


Od soboty, 12 czerwca pojawią się utrudnienia na ul. Okrzei na odcinku od Instytutu Metrologicznego do parkingu zlokalizowanego przy ogródkach działkowych. Prace będą związane z wymianą nawierzchni. Ruch będzie się odbywał wahadłowo, a fragmenty ulicy okresowo mogą zostać całkowicie wyłączone z ruchu. Proponowany objazd ulicami: Żółkiewskiego, Zielona, Graniczna, Prządki. Przewidywany termin prac to około 1 tygodnia.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych terminy mogą ulec zmianie.