Zobaczcie nagranie z kamery czytelnika portalu terazKrosno.pl. Nagranie trafiło również do krośnieńskiej policji. Co dalej?
W miniony piątek (4 czerwca) czytelnik naszego portalu na ulicach Krosna zarejestrował kamerą samochodową niecodzienne zachowanie kierowcy i pasażera golfa na tablicach rejestracyjnych z powiatu krośnieńskiego.

Na nagraniu można zobaczyć m.in. nieuzasadnione używanie świateł drogowych, jazdę pod prąd na rondzie i jazdę lewym pasem podczas której pasażer samochodu wymachuje przedmiotem przypominającym metalową rurkę i uderza nim o jezdnię. W ostatnim momencie filmu widać doskonale tablice rejestracyjne samochodu.

Zobacz wideo:
Asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie potwierdził, że nagranie dokumentującego szereg niebezpiecznych manewrów na drodze, z udziałem kierującego volkswagenem trafiło do policji.

- Otrzymany materiał został przekazany do Zespołu ds. Wykroczeń KMP w Krośnie, celem przeprowadzenia czynności wyjaśniających w sprawie nieodpowiedzialnych i bardzo ryzykownych wybryków drogowych kierowcy oraz podróżującego z nim pasażera. Zebrany w trakcie postępowania materiał dowodowy będzie stanowił podstawę do skierowania wniosku o ukaranie wobec sprawcy lub sprawców zarejestrowanych wykroczeń do Sądu Rejonowego w Krośnie - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński.