41-latek miał około 1,2 promila alkoholu w organizmie. Kierował motocyklem który nie posiadał ubezpieczenia i przeglądu.
W niedzielę (13.06) po godz. 12, w miejscowości Rogi, policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem suzuki. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 41-latek nie posiada prawa jazdy, a jego motocykl nie jest ubezpieczony i nie jest dopuszczony do ruchu.

- Zachowanie kierującego jednośladem wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości motocyklisty wykazało w jego organizmie około 1,2 promila alkoholu - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez wymaganych uprawnień, 41-latek odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 2 lat.

~antypijak

15-06-2021 12:42 6 25

Niech piją, kary za takie przestępstwa są bardzo wysokie. Nawet do 10 tys. złociszów. W budżecie takie pieniądze się przydadzą. Tak więc pij i jedź wzbogacając państwową kasę.
Odpowiedz

~sanchez

14-06-2021 20:58 7 23

Komendant zawsze powtarza.........................Pili.....................Piją...................i Pić będą!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz

~Gibalski

14-06-2021 14:35 6 37

Kolejny pijak zatrzymany. Kocham was drogówko, oby takich zatrzymań więcej. Bo takich gadów bez uprawnień i na bani wszędzie pełno. Pozdrawiam gorąco mł. poster. Janusz Gibalski.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.