W bardzo dobrych humorach wrócili z mikołajkowego turnieju w Przemyślu zawodnicy Koniczynki Krosno rocznik 2000 i młodsi oraz 2004 i młodsi.
Ci pierwsi zajeli drugie miejsce wygrywając dwa spotkania (2:0 z Czuwajem Przemyśl, bramki: Dubis, Paszek / 3:0 z Kmiecie Przemyśl, bramki: Michniewski 2, Paszek), remisując na inaugurację z gospodarzem Salosem Przemyśl 0:0 oraz przegrywając decydujące spotkanie z Olimpem Stubno 0:2. Ponadto najlepszym bramkarzem tej kategorii uznano Dawida Wróbla który otrzymał w prezencie rękawice.

Młodszy rocznik zajął trzecie miejsce zaczynając od pechowej porażki z Kmiecie Przemyśl 0:1. W następnym spotkaniu po bramce Karoliny Hryceńko Koniczynka wygrała spotkanie z Akademią Piłkarską Przemyśl i awansowała do półfinału. W nim kompletnie nic nie wychodziło za to przeciwnik grał koncertowo i zasłużenie wygrał 5:0. Jednak nie zrażeni tym wynikiem po bramce z rzutu wolnego Wiktora Janiczka wygrali z Czuwajem Przemyśl o trzecie miejsce 1:0. Najlepszym zawodnikiem tej kategorii został uznany Paweł Jaworski który otrzymał w prezencie ochraniacze.

turniej mikołajkowy w Przemyślu

Okiem trenera Michała Batorskiego: - Turniej i wyjazd bardzo udany, oby takich więcej, drużyna 2004 rośnie w oczach i to najbardziej cieszy. Brawa i gratulacje dla wszystkich!.

Drużyny Koniczynki Krosno wystąpiły w składach:
Rocznik 2000 i młodsi: Wróbel Dawid - Krzysztyniak Bogumił, Telma Kamil , Michniewski Konrad, Dubis Filip, Paszek Filip, Wróbel Wiktor, Stawarz Jakub, Szubra Rafał, Bobola Dominik.

Rocznik 2004 i młodsi: Balon Bartosz - Tomiak Tymon, Janiczek Wiktor, Gosztyła Bartosz, Jaworski Paweł, Hryceńko Karolina, Kalisz Kamil, Leśniak Wiktoria , Meier Dawid.

turniej mikołajkowy w Przemyślu

Trenerzy: Michał Batorski, Marcin Józefowicz, Piotr Mroczka. Opiekun: Andrzej Janiczek.
Udostępnij ten artykuł znajomym: