Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził szlaban i wjechał na teren parkingu galerii handlowej w Sanoku.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w poniedziałek (21 czerwca), po północy w Sanoku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw jadąc ul. Słowackiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, staranował szlaban, wjechał na teren parkingu galerii handlowej i uderzył w filar.

- Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch obywateli Ukrainy. Obaj byli nietrzeźwi. Badanie stanu trzeźwości 27-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie, natomiast 29-latek miał około 1,7 promila. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień, a samochód został zabezpieczony - poinformowała kom. Monika Hędrzak z KPP w Sanoku.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że samochodem kierował wtedy 27-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Kierujący nie uniknie także odpowiedzialności za spowodowanie kolizji.

~Już się zaczyna

23-06-2021 20:46 5 34

Głaskajcie i litujcie się nad trybuzami, niedługo nas wyrezają.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.