Cztery bramki, niewykorzystany karny i czerwona kartka w meczu o mistrzostwo krośnieńskiej klasy A-2.
Iskra Iskrzynia zajmująca przed sobotnim meczem piąte miejsce w tabeli przystąpiła do meczu z Golcową (przedostatni zespół w ligowej tabeli) w mocno odmłodzonym składzie. Na ławce rezerwowych zasiedli między innymi Szopiak, Olszewski czy grający trener Rafał Prajsnar. Mimo to zawodnicy z Iskrzyni poradzili sobie bardzo dobrze i na przerwę schodzili prowadząc 1-0. Bramkę dla gospodarzy strzelił precyzyjnym strzałem z dystansu przy słupku Bartłomiej Tomoń. Wcześniej zawodnicy z Golcowej nie wykorzystali doskonałej okazji na objęcie prowadzenia. W 23 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na zawodniku gości w obrębie pola karnego. Jednak strzał Dawida Fiejdasza z 11 metrów odbił Patryk Jaszczur.

Od 46 minuty grający trener Iskry Rafał Prajsnar wprowadził trzech nowych zawodników. W 50 minucie gospodarze podwyższyli wynik za sprawą Marka Tomonia. Piłka po jego strzale po ziemi z dystansu odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Od 60 minuty Iskra musiała radzić sobie na boisku w dziesięciu. Za zatrzymanie zawodnika Golcowej, który wychodził na czystą pozycję, czerwoną kartkę ujrzał Szymon Kwolek. Odpowiedzią Iskrzyni była trzecia bramka strzelona przez gospodarzy. Drugie trafienie w tym spotkaniu zaliczył Marek Tomoń, który mimo asysty dwóch zawodników z Golcowej oddal strzał i pokonał Sylwestra Herbuta.

Wynik ustalił pięć minut przed końcem meczu Łukasz Supel, który strzałem z dystansu pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości.

Iskra Iskrzynia - LKS Golcowa
Iskra Iskrzynia - LKS Golcowa 4:0

Iskra Iskrzynia - LKS Golcowa 4-0 (1-0)

1-0 Bartłomiej Tomoń (34 min.), 2-0 Marek Tomoń (50 min.), 3-0 Marek Tomoń (62 min.), 4-0 Łukasz Supel (85 min.)

Iskrzynia: Patryk Jaszczur – Szymon Kwolek, Krzysztof Frydrych, Marek Tomoń, Kacper Wawrzkowicz (70 Paweł Olszewski), Bartłomiej Tomoń, Michał Drozdowski (46 Michał Rogoż), Dominik Cymerman (46 Dariusz Szopiak), Konrad Leś, Norbert Fejkiel (46 Łukasz Supel), Michał Pojnar (62 Rafał Prajsnar). Trener: Rafał Prajsnar.

Golcowa: Sylwester Herbut – Łukasz Gosztyła, Mateusz Job, Piotr Kurcoń, Dawid Fiejdasz, Kamil Dobosz (75 Robert Filip), Wojciech Więcek, Kamil Kijowski (70 Krzysztof Rachwał), Grzegorz Kiełbasa, Wiktor Suchorabski, Robert Adam (55 Adam Rachwał).