Kolejny sukces utalentowanej zawodniczki UKS Piętnastka Krosno. Tym razem w Łodzi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy!
W dniach 24-26 czerwca odbyła się w Łodzi XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Uczniowski Klub Sportowy „Piętnasta” Krosno reprezentowali Anna Bednarz w kategorii 63 kg, Joanna Bednarz (kategoria 57 kg), Renata Nowak (kategoria 70 kg) i Filip Bęben (kategoria 90 kg) oraz trener Mirosław Nowicki.
Bardzo dobrze zaprezentowała się Anna Bednarz, która wszystkie walki wygrała przed czasem zdobywając złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych. Dobrze zaprezentowała się również pozostała trójka zawodników zdobywając punktowane miejsca: Renia Nowak i Filip Bęben 5 miejsce, a Joanna Bednarz miejsce 7. Bardzo dobre występy zawodniczek UKS "Piętnastka" sprawiły, że w klasyfikacji medalowej kobiet klub z Krosna uplasował się na 5 miejscu, a w klasyfikacji punktowej kobiet na miejscu 4. Pomimo rozpoczynających się wakacji nie dla wszystkich zawodników będzie to czas odpoczynku. Już od 1 lipca rozpoczyna się zgrupowanie kadry narodowej na które powołanie otrzymała Anna Bednarz, która z pozostałymi kadrowiczami uda się do Teplic (Czechy) na Puchar Europy Juniorów Młodszych, który odbędzie się w dniach od 1 do 5 lipca.
Klub UKS Piętnastka zaplanował również trzy obozy sportowe dla swoich zawodników: nad morzem w Międzywodziu, w Szczawnicy i w Bielsku. Będzie to dla wszystkich czas wypoczynku, ale również czas przygotowań do nowego sezonu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.