Mieszkanka Brzozowa będąc na spacerze z wnukami, zgubiła się w lesie. Kobieta całkowicie straciła orientację i nie mogła się z niego wydostać. Policjanci odnaleźli rodzinę i pomogli jej bezpiecznie wrócić do domu.
Wczoraj, po godz. 15, policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Brzozowa o tym, że będąc na spacerze zagubiła się w lesie. Zgłaszająca dodała, że razem z nią jest dwoje dzieci. Kobieta całkowicie straciła orientacje i nie mogła się z niego wydostać. Nie była w stanie dokładnie wskazać miejsca, w którym aktualnie się znajdowała. Przekazała jedynie lokalizację, z której wyruszyła na spacer.

Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. Każda minuta była cenna i najważniejsze było to, aby jak najszybciej odnaleźć rodzinę, jeszcze przed zmrokiem.

Policjanci udali się w rejon, gdzie kobieta weszła do lasu i objeżdżali okolice. Używając sygnałów dźwiękowych, wskazywali kobiecie kierunek wyjścia. Dzięki pomocy funkcjonariuszy rodzina dotarła do pobliskiego szlabanu, gdzie szczęśliwie została odnaleziona przez mundurowych.

W rozmowie z policjantami oświadczyła, że nic jej i wnukom nie dolega i nie potrzebują oni pomocy medycznej.