Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku do jakiego doszło w miejscowości Trzciana na DK19 gdzie dachował samochód osobowy.
Wypadek wydarzył się przed godziną 17:00 w poniedziałek (5 lipca) w miejscowości Trzciana (gm. Dukla) na drodze krajowej nr 19.

Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen prawdopodobnie zasnął za kierownicą, po czym auto wjechało do rowu i dachowało zatrzymując się na jezdni.

Wypdek w Trzcianie

W wyniku zderzenia dwie osoby podróżujące samochodem - kierowca i jego pasażerka - zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa była całkowicie zablokowana.

Na miejsce wezwano strażaków z JRG PSP Krosno, OSP Dukla i OSP Tylawa.

~Nuda veritas

05-07-2021 22:56 6 24

No, noo popyndził to rebro !!!. A zabrać mu uprawnienia na 3 roki to będzie mioł czas do namysłu, że trza jechać z głoowom i w zgodzie z przepisami a nie hulaj duszo piekła nima a i uprawnień pewnikiem nimo tero. Dwie felgi jeszcze pod mausera do gnojowicy wykorzysto !
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.