Udane Mistrzostwa Polski rozegrane w Czarnym Borze zawodników IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój, którzy zdobyli 5 medali.
Zawodnicy IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój wywalczyli 5 medali Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Czarny Borze w dniach od 1 do 4 lipca. W pierwszym dniu zawodów Mistrzynią Polski w biegu indywidualnym młodziczek młodszych została Amelia Jakieła, w rywalizacji seniorek 5 miejsce wywalczyła Kamila Cichoń.

W drugim dniu rywalizacji w biegach sprinterskich swój drugi, tym razem srebrny medal zdobyła Amelia Jakieła. Na najniższym stopniu podium stanęli: Franciszek Michalak w gronie młodzików młodszych i Faustyna Pernal w młodziczkach. Bardzo dobre 5 miejsca wywalczyli: Piotr Turek w młodzikach i Klaudia Cichoń w seniorkach.

Ostatniego dnia zmagań przeprowadzono biegi ze startu wspólnego seniorów i seniorek oraz sztafety w pozostałych kategoriach wiekowych. O medal dzielnie walczyła Kamila Cichoń, ale ostatecznie dotarła do mety na 5 pozycji. Kolejny medal dla IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój dorzuciła sztafeta młodziczek w składzie: Faustyna Pernal, Zuzanna Zając i Sandra Turek, które po pasjonującej rywalizacji zajęły ostatecznie 3 miejsce. Wszyscy medaliści biathlonowych Mistrzostw Polski to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.