Wypadek na ulicy Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym. Poważnie ranny kierujący motocyklem.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło około godz. 17:30 w piątek (9 lipca) na skrzyżowaniu ulicy Krośnieńskiej i Szkolnej w Miejscu Piastowym, na drodze krajowej 28.

W zderzeniu motocykla marki Yamaha i samochodu osobowego marki Seat poważnie ranny został kierujący jednośladem. Mężczyzna trafił do szpitala.

[AKTUALIZACJA]

Czytelnik portalu terazKrosno.pl przesłał nam wideo, na którym widać moment wypadku: https://www.facebook.com/terazkrosno/posts/4598978986889951. Kierujący motocyklem na chwilę przed zderzeniem poruszał się z dużą prędkością na jednym kole.

~bLaBlA

10-07-2021 21:16 0 26

-Domi- Masz w ogóle prawko?Po pierwsze motocyklista powinien zaraz po wyprzedzeniu zjechać do prawej krawędzi jezdni(to by zwiększyło kąt widzenia obu).2-kierowca włączający się do ruchu zapewne przez korek widział auto nagrywającego a motocyklistów nie i uznał(słusznie)że ma możliwość włączyć się do ruchu.3-w ogóle tutaj nie powinni wyprzedzać(znaki poziome obowiązują każdego użytkownika drogi: podwójna ciągła).I ten popis na jednym kole??Pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia. ,,Miszczu''.
Odpowiedz

~ssak

10-07-2021 20:29 1 31

Janek! Żenujące jest to, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a także jak. Jedynka z ortografii i ubóstwo intelektualne.
Odpowiedz

~śmiech na sali

10-07-2021 19:52 0 24

Jak zawsze motocyklista jest zły.Rozumiem nie którzy lubią tak jeździć ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka
Odpowiedz

~Evel Knievel

10-07-2021 18:48 0 32

Życzę powrotu do zdrowia i żeby twoim najmniejszym problemem, była teraz ponowna nauka chodzenia, a nie czterokołowiec i nie mam na myśli auta. Jak kiedyś ktoś powiedział o bezmyślnych motocyklistach ,,dla każdego z was rośnie gdzieś drzewo''. Ten pokazał, że coś w tym jest.
Odpowiedz

~Domi

10-07-2021 18:19 1 34

Tobie chyba tez mUzg zagotowało. Jestem kierowcą i jadąc samochodem mam tez obowiązek się rozglądać w czasie jazdy co się dzieje na drodze a po drugie zawsze przepuszczam motorzystów, w lusterkach widać jak nadjeżdżają i także ich słychać z daleka! Najlepiej oceniać i obrażać a jestem pewna, że kierowca Seata widział nadjeżdżających motorzystów! Jeśli nawet jechali z dużą prędkością to kierowca Seata WYMUSIŁ pierwszeństwo!
Odpowiedz

~Edzio

10-07-2021 18:01 0 44

Pier ... się facet jeden już uziemiony co ktoś nie ma prawa wjechać na główną bo bezmuzg jedzie włączenie do ruchu to ok3sekundy jadąc 50na godzine wypadku by nie było dlatego zabrać scigaczowi prawko do końca zycia
Odpowiedz

~heh

10-07-2021 17:04 1 30

Jak się taki pcha to spychać to dziadostwo do fosy.
Odpowiedz

~dixi

10-07-2021 17:01 1 24

szkoła podstawowa - nie trzeba być zbyt rozgarniętym - efekt Dopplera - pociąg słychać dopiero jak przejedzie nie jak dojeżdża , motocykl tez słychać dopiero jak przejedzie !!! Więc nie słychać póki cię nie minie i tyle .
Odpowiedz

~egzekutor666

10-07-2021 16:49 0 29

Kask jest, mózgu już niestety brak... ta wiejska szarańcza sama się z czasem zutylizuje...
Odpowiedz

~awz

10-07-2021 16:48 0 30

A co ma piernik do wiatraka, co ma wspólnego głośny wydech z nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego i wariacką jazdą na oślep. Widocznie kolego tak samo jeździsz i uważaj, żebyś też nie lądował kiedyś na plocie, bo "motocykle są wszędzie".
Odpowiedz

~Jdh

10-07-2021 15:11 0 33

W aucie wiesz której strony jedzie na szlifierce jak masz pozamykane okna? Mało kto sie spodziewa ze coś będzie poruszało się o 100km/h szybciej niż przepisy pozwalają, w dodatku coś co ma 70cm szerokości i świeci w niebo
Odpowiedz

~NIEśmiertelny

10-07-2021 14:44 0 40

Mam pierwszeństwo, jestem 5 razy szybszy od innych i to w miejscu gdzie ruch nie odbywa się płynnie (czyt: rondo). Co może mi się stać? .Ps: ,, ....motocykle są wszędzie'' Ten tekst z naklejek musiał wymyślić strażak, zbierający pozostałości po takich kaskaderach.
Odpowiedz

~Nick

10-07-2021 14:42 0 21

Motocykliści powinni brac pod uwage, że nie wszyscy stosuja sie do przepisow drogowych i moga wymusic pierwszenstwo albo ktos moze przebiegac na przejsciu dla pieszych. Tak mozna uniknac wypadkow.
Odpowiedz

~Iooo

10-07-2021 14:41 0 21

Ślepaki przecież samochodem wymusił pierwszeństwo, jakby tam jechała ciężarówka a nie motory to by z samochodu pacjenta do szpitala zabrali, a wina wymuszenia pierwszeństwa i tak jest po stronie samochodu. I takie są przepisy i fakty.
Odpowiedz

~mmnt

10-07-2021 13:58 0 26

Nie bez powodu wołają na to dawcy. Szkoda tylko, że to byduo nie myśli i zagraża innym.
Odpowiedz

~jnn

10-07-2021 13:58 0 27

za wolno jechał, jakby jechał 250h to by zdążyl ciamajda.
Odpowiedz

~ANDREA

10-07-2021 13:57 1 21

Idąc tym tokiem myślenia nie powinniśmy wychodzić z domu bo na najbliższym chodniku przejedzie nas ktoś kto ma zasady ruchu drogowego w głębokim poważaniu
Odpowiedz

~hahaha

10-07-2021 13:55 2 16

poszkodowany... biedactwo jaka szkoda...
Odpowiedz

~DEJW

10-07-2021 13:54 0 26

nie wiem jak można bronić tego kasztana, ilu podobnych jeszcze musi zginąć żeby zdali sobie sprawę, że drogi publiczne to nie tor wyścigowy? xDDD
Odpowiedz

~Gratulacje

10-07-2021 13:13 0 21

Mam nadzieję, że mu wlepią współwinę.
Odpowiedz