W dniach 25 grudnia 2014 - 1 stycznia 2015 odbędzie się II edycja Festiwalu Karpackiego pt. Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia.
Złoży się nań siedem różnorodnych stylistycznie koncertów - od tradycyjnego świątecznego kolędowania, przez lekkie wieczory rozrywkowe z jazzem czy muzyką filmową po niepowtarzalne koncerty muzyki klasycznej z udziałem znakomitych "Gości ze Świata".

Za sprawą kunsztu artystów jak i repertuaru koncerty te zapowiadają się jako fascynujące spotkania z nieuchwytnym doznaniem piękna. Oprócz znanego z poprzedniej edycji Festiwalu pianisty i kompozytora p. Marcina Dominika Głucha jako wykonawców gościć będziemy Panów Stanisława Tomanka (I Koncertmistrza Orkiestry Teatru Wielkiego - Opery Narodowej i koncertmistrza Orkiestry Warszawskiej Opery Kameralnej) oraz Kamila Tomanka (pierwsze skrzypce Orkiestry Teatru Wielkiego - Opery Narodowej). Wszystkich trzech artystów razem będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć w finałowym Koncercie Noworocznym.

Koncerty odbywać się będą we wnętrzach zabytkowego zespołu dworsko-parkowego w Komborni, nawiązując do dziewiętnastowiecznej tradycji salonowego koncertowania w polskich dworach, które służyło zarówno żywiołowej zabawie jaki i kształtowaniu estetycznej wrażliwość zgromadzonej publiczności.

Jeden z koncertów będzie koncertem charytatywnym na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Czyń Dobro mimo wszystko".