28 lipca setną rocznicę urodzin świętuje Pani Zofia Tomkiewicz. Urodziła się 28 lipca 1921 r. w Posadzie Górnej. Gratulujemy pięknego jubileuszu!
Pani Zofia Tomkiewicz Przed wojną pracowała jako kąpielowa w Uzdrowisku, później w Urzędzie Pocztowym w Rymanowie-Zdroju jako telefonistka. Pamięta hrabinę Annę Potocką, która była wysoką i ładną kobietą i zawsze częstowała dzieci cukierkami.

Dostojna Jubilatka razem z mężem wychowała 4 dzieci. Mąż Stanisław zmarł w 1980 r. Pasją Pani Zofii zawsze było haftowanie serwetek i obrusów a także czytanie powieści Henryka Sienkiewicza i Elizy Orzeszkowej, które zna prawie na pamięć. Lubi też prace w ogrodzie, a do dnia dzisiejszego interesuje się również polityką.

Ankieta

Własne urodziny obchodzę:

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankietyŻyczenia z okazji setnych urodzin złożyli Jubilatce między innymi burmistrz Rymanowa Wojciech Farbaniec i przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Pitrus.

- Pani Zosiu dziękujemy za przyjęcie i miłe spotkanie towarzyskie. Życzymy wszelkiego dobra na dalsze lata w zdrowiu i pomyślności! - napisał burmistrz Wojciech Farbaniec.

~Aurea dicta

29-07-2021 14:47 5 32

Wielce Szanowna Jubilatko ! Ad Multos Annos
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.